Зустріч з фахівцями-практиками комунальної установи інклюзивно-ресурсного центру №1 Тернопільської міської ради
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG-20085d3df7e796264c437600bcd83cfb-V.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG-20085d3df7e796264c437600bcd83cfb-V.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG-bfe5508efa65e64791568d8c2de7987c-V.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG-d2ab8bc5347dc6551099652ad3b4a56b-V.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG-e8243ae947f9846f2e80a68d0297920e-V.jpg)
Теорія без практики неефективна, адже всі знання приходять з досвідом. З метою пізнання важливих аспектів практичної роботи фахівців освітньої організації, в межах вивчення диципліни «Психологічна служба в закладах освіти», для студентів-психологів третього курсу організовано зустріч з фахівцями-практиками комунальної установи інклюзивно-ресурсного центру №1 Тернопільської міської ради. Про досягнення і труднощі на етапі реформування освітньої системи України, актуальні проблеми, напрями і досвід роботи розповіли фахівці даної установи. Працівники акцентували увагу на сучасних перепонах в умовах інклюзивної освіти та наголосили про необхідність психолого-педагогічної просвіти педагогів і батьків, забезпечення системного підходу в діяльності установи, створення оптимальних умов для включення дітей з особливими освітніми потребами в усі сфери життєдіяльності та суспільних відносин.
05.10.2022 р.