Зустріч молодіжного клубу «Alter Ego»

Сьогодні нарешті відбулась довгоочікуванна зустріч після карантину молодіжного клубу «Alter Ego», який функціонує на базі психологічної служби ЗУНУ зі студентами ПСмб-21(молодший бакалавр), ПСмб-11(молодший бакалавр), ПС-21, ПС-41, СР-31, СР-21.
А темою спілкування стала….майбутня професійна самореалізація.

Передісторія
Нас в дитинстві завжди запитувались: «Ким ти хочеш бути?», і будучи маленькими мрійниками з величезною фантазією  ми з легкістю відповідали на це питання. Та ось, минуло декілька років і ми вже випускники. Час обирати власний життєвий та професійний шлях. Але питання куди рухатися далі, все ще залишається актуальним для багатьох із нас. Адже отримані під час навчання в університеті знання можна застосувати у безлічі сфер, а відкритість сучасного світу відкриває перед кожним майже безмежні можливості. І в такий непростий, відповідальний момент вибору так хочеться…..щоб хтось прийшов, змахнув магічною паличкою  і допоміг))), підказав))), спрямував)))
Саме тому, зовсім на трошки, сьогодні ми вирішили стати такими феями. У цьому нам стала у нагоді профорієнтаційна настільна гра «100 кроків до успішного вибору», яка допомогає сконцентруватись на своїх справжніх інтересах і цілях та спрямовує на пошук найбільш бажаного професійного шляху.
Тож, якщо ти ще досі у пошуках 🔍себе, і не можеш визначитися із життєвими та професійними пріоритетами, то підписуйся на нашу сторінку, долучайся до роботи клубу та бери участь у цікавих пізнавальних іграх, зустрічах, квестах!!!

Також на зустрічі учасники склали план подальшої роботи, який передбачає безліч цікавих подій та заходів. Тому слідкуйте за нашими новинами, та долучайтесь!
04.02.2021 р.