Знайомство з роботою психологічної служби у ЗОШ 19.
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/273470893_472239281287355_7963459415144132921_n.jpg)
Ще один етап дуальної освіти для студентів соціально-гуманітарного факультету спеціальності Психологія. Цього разу знайомство з роботою психологічної служби у ЗОШ 19.
09.02.2022 р.
Ще один етап дуальної освіти для студентів соціально-гуманітарного факультету спеціальності Психологія. Цього разу знайомство з роботою психологічної служби у ЗОШ 19.
09.02.2022 р.