Візит студентів ЗУНУ у Службу у справах дітей Тернопільської районної державної адміністрації

В рамках набуття практичного досвіду з навчальних дисциплін  «Система організації соціальних служб» (викладач Біскуп Віталій Степанович) та «Технології соціальної роботи» (викладач Миколюк Світлана Миколаївна) студенти III-го курсу спеціальностей «Соціальне забезпечення» та «Соціальна робота» 29 вересня відвідали Службу у справах дітей Тернопільської районної державної адміністрації. Своїм досвідом із майбутніми фахівцями соціальної сфери поділився начальник служби Романцов Олександр Степанович. У соціальній сфері він працює уже більше 20 років, тому багаж практичних знань надзвичайно великий!

Цікавою та змістовною розповіддю здивувала студентів і юрист служби Стус Наталія Леонідівна, за плечами якої 25-літній досвід роботи юристом пологового будинку м. Тернополя. Історії про залишених, знайдених та покинутих немовлят вразили студентів. Влаштування таких дітей у сімейні форми виховання – це теж один із напрямків роботи фахівців соціальної сфери.

Фахівці інформували студентів про механізми децентрації, її вплив на реформування структури соціальних служб на рівні держави та громади.

Дякуємо керівництву Служби у справах дітей Тернопільської районної державної адміністрації за обмін досвідом та змістовні розповіді про тонкощі роботи фахівців соціальної сфери. Маємо надію на подальшу співпрацю!