ВИЙШОВ У СВІТ СВІЖИЙ НОМЕР ФАХОВОГО ЖУРНАЛУ «ПСИХОЛОГІЯ І СУСПІЛЬСТВО»


Науковці Державного інституту сімейної та молодіжної політики України радо вітають вихід у світ кожного номера найоб’ємнішого в Україні фахового україномовного журналу «Психологія і суспільство» – одного з найбільших за обсягом і тематичним охопленням суспільних проблем серед споріднених періодичних наукових видань центральної і східної Європи.
У фокусі дослідницької уваги свіжого номера першого півріччя нинішнього року – архітектоніка і категорійні засоби теорії суспільної діяльності, цілісне дослідження моральної сфери особистості, система соціальних норм як втілення психічного чинника культурного розвитку суспільства.
Апаратурна точність психологічних вимірювань різноманітних станів людини представлена у спільному дослідженні українсько-вірменських наукових зв’язків. Апаратурно-психологічні вимірювання особливо актуальні нині в умовах відновлення здоров’я сучасної української молоді, яка боронить Україну на усіх фронтах російської збройної агресії.
Зі змістом №1 за 2022 рік журналу «Психологія і суспільство» можна ознайомитись за посиланням: https://drive.google.com/…/1wb3vwhJNVNUtQcKlqJGx7e…/view