Вітаємо з перемогою!
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/04/diplom-Sendeckiy.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/04/diplom-Sendeckiy.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/04/gramota-Krupnik.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/04/s1.jpg)
Студент групи СР-41 Сендецький Назарій зайняв ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Соціальна робота», що відбулася 11-12 квітня 2019 року на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Науковий керівник — кандидат педагогічних наук, доцент кафедри психології та соціальної роботи Крупник Зоряна Ігорівна. Вітаємо з перемогою!!!