Випуск магістрів – 2021


У стінах Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка відбулася урочиста подія для нашої університетської родини — випуск магістрів соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету. Гучними оплесками гості зустрічали нову генерацію молодої еліти.

Вітаючи випускників, ректор Андрій Крисоватий зазначив: «Сьогодні ваш день! Ви – молоді, мудрі, амбітні та цілеспрямовані юнаки та дівчата. У вас різні шляхи, цілі, але усіх об‘єднують золоті роки навчання у Західноукраїнському національному університеті. Соціально-гуманітарний факультет – це ваша бентежна юність, студентські мрії, пристрасні захоплення, дружба на все життя. Гордість кожного закладу вищої освіти – його випускники, які будують сьогодення й вимальовують майбуття.  Знання, які передали вам викладачі стали тим фундаментом, на якому кожен із вас збудує своє щасливе життя. Ви гідно реалізовуєте власні здібності, таланти, отриману теоретичну та практичну підготовку. Дорогі випускники! Любіть і радуйте новими успіхами  та досягненнями свою країну, місто, рідних, друзів та альма-матер!»

До вітального слова приєднався перший проректор класичного університету Тернополя Микола Шинкарик: «Я бажаю вам, аби ваше життя було позитивним та яскравим, сповненим теплими історіями. Відкривайте нові горизонти та ніколи не забувайте стіни рідної  альма-матер, а також тих, завдяки кому сьогодні ви отримали знання та цінний досвід! Нехай щастить!»

Із духовним благословенням та батьківським напуттям до молоді звернувся митрофорний протоієрей Василь Божаківський.

З душевною промовою виступила берегиня соціально-гуманітарного факультету, декан Оксана Гомотюк: «У кожної людини  є свій шлях, але ні в кого він не починається одразу із перемог і великих здобутків. Мої найкращі магістри, ви чудово впоралися із усіма викликами та підкорили усі студентські вершини. Ви – перші ластівки, бо перші випускники нашого наймолодшого, але дуже амбітного і прогресивного соціально-гуманітарного факультету. Спільними зусиллями ви дійшли до бажаного фінішу – повноцінного завершення навчання. Щиро бажаю вам бути впевненими у собі, крокувати сміливо  життєвими стежинами та бути сильними, адже тільки тоді ви досягнете успіху!»

В урочистій церемонії взяли участь начальник  управління культури Тернопільської обласної державної адміністрації Григорій Шергей, начальник управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради Світлана Козелко, випускниця спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», керівниця СММ агенції, контент-мейкер Анастасія Аверкова, головний спеціаліст сектору з питань запобігання та виявлення корупції  апарату обласної державної адміністрації Ольга Хвас, завідувачі кафедр та викладачі.

З добрими, щирими та глибокими словами до присутніх звернулися магістри: Вікторія Дембіцька та Оксана Мартинюк.

Пісенними композиціями вітали присутніх: Уляна Колта, Маріанна Леськів та Наталя Гречин. Святкове дійство провели першокурсники соціально-гуманітарного факультету Божаківська Катерина та Вадим Вовк. Заключні акорди усім присутнім подарував український співак, композитор, музикант, телеведучий та продюсер Андрій Підлужний.

Дорогі наші випускники! Перед вами відкриваються нові життєві обрії. Сподіваємося, що за час навчання у нашому класичному університеті  Тернополя ви тільки зміцнилися в усвідомленні свого покликання, а  диплом випускника буде для вас не просто документом про вищу освіту, а й надійним провідником на шляху до бажаних мрій.