Відеозустріч у межах дуальної освіти з Назаром Миколюком

У межах дуальної освіти доценти кафедри Ольга Шаюк та Світлана Миколюк організували відеозустріч студентів спеціальності «Соціальна робота» та «Психологія» із випускником кафедри психології та соціальної роботи Назаром Миколюком. Навчання з елементами дуальної освіти існує на кафедрі вже понад три роки. На жаль, в умовах повномасштабної війни дуальна освіта ведеться, як правило, в онлайн форматах, багато зустрічей із фахівцями-практиками проводяться дистанційно.

Кожен університет гордиться своїми успішними випускниками, особливо коли випускник працює за фахом та робить успіхи у професійній кар’єрі. Назар Миколюк  працює за фахом та нині є експертом із питань соціального захисту та соціального забезпечення Асоціації міст України. На відеозустрічі у межах дуальної освіти обговорили зі студентами сучасні тенденції здійснення соціальної роботи в громадах, зокрема, зосередили увагу на:

— структурі системи соціального захисту населення в органах місцевого самоврядування та новітні аспекти її змін;

— повноваженні громад з питань надання соціальних послуг та здійснення соціальної роботи під час війни;

— процесі реформ у сферах, дотичних до соціального забезпечення.

Під час розмови не оминули також питання децентралізації, деінституціалізації та післявоєнного відновлення України. Показово, що до дискусії доєдналась студентка гр. СР-21 Христина Кінаш, котра навчається за індивідуальним графіком та тимчасово проживає в Італії.

Студенти спеціальності «Соціальна робота» та «Психологія» вкотре зрозуміли, що сааме дуальна форма – це спосіб здобуття освіти, що передбачає поєднання навчання студентів у ЗУНУ з отриманням навичок обраного фаху. Основне завдання упровадження елементів дуальної форми навчання – подолати розрив між теорією і практикою, та підвищити якість підготовки психологів та соціальних працівників із урахуванням вимог конкурентноспроможності майбутнього фахівця соціальної сфери.

Автор: к.е.н., доцент кафедри Світлана Миколюк

08.02.2023 р.