Тренінг для майбутніх прокурорів
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/02/b1.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/02/b1.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/02/b2.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/02/b3.jpg)
На запрошення ректора Національної академії прокуратури України Михайла Васильовича Лошицького та начальника відділу підвищення кваліфікації державних службовців органів прокуратури Академії Наталії Степанівни Наулік доцентами нашої кафедри Оксаною Євгенівною Коваль і Марією Богданівною Бригадир 29 січня 2019 року проведено тренінгове заняття «Андрагогіка як мистецтво навчання дорослих». Розглядали основні положення андрагогіки, виявляли страхи дорослих слухачів та методики роботи з ними, створювали рекомендації для оптимальної організації навчання дорослих, вправлялися у набутті навичок використання активних методів навчання, пропрацьовували алгоритм роботи з кейсами, досліджували таксономію Блума, вправлялися у ділових та рольових іграх та вправах, вивчали риси, цілі, принципи та правила проведення тренінгів, вчилися впевнено відстоювати власну позицію за допомогою методу ПРЕС, набували навичок роботи з фасилітативними методами групової діяльності ToP, вивчали особливості впровадження коучингу в освітньому процесі (матриці SWOT, GROW, піраміду логічних рівнів Ділтса, конус навчання Едгара Дейла), а також модель оцінки ефективності навчання Дональда Кіркпатріка. А ще розвивали креативність, навички швидкого реагування на великий потік інформації та командоутворення Сердечно дякуємо Наталії Степанівні Наулік, Анатолію Петровичу Горзову та усій чудовій команді відділу підготовки та підвищення кваліфікації, і загалом, працівникам Академії за такий теплий прийом та щирі емоції! Дякуємо декану ЮФ ТНЕУ Сергію Володимировичу Банаху за підтримку усіх проектів та ініціатив співробітників нашої кафедри!