Тиждень дуальної освіти
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/273330735_464306825414629_7172110931286775380_n.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/273330735_464306825414629_7172110931286775380_n.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/273011642_464306495414662_7337469119171094403_n.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/273461927_464306572081321_6661991473172478655_n.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/273330735_464306825414629_7172110931286775380_n-1.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/273632178_464306532081325_228730947415325764_n.jpg)
Активно і захоплююче пройшов тиждень дуальної освіти у школі №14 ім. Богдана Лепкого, де учасники дуальної світи на базі ПС (ННІК) ЗУНУ мали можливість застосувати отримані під час теоретичного навчання знання та здобути практичні навички у роботі з учасниками освітнього процесу загальноосвітнього закладу. Працюючи з учнями у форматі міні-тренінгів «Страх – твій страж», «Шкідливі звички в житті людини», «Відповідальність за власні вчинки», «Емоційний інтелект» тощо, майбутні психологи та соціальні працівники відточувати свою професійну майстерність та здобували індивідуальний досвід. Проведена робота отримала не лише позитивне схвалення з боку адміністрації та вчителів закладу, а й від самих учасників заходів, котрі щиро вислювлювали свою вдячність позитивними емоціями і неодноразовим запрошенням до подальших зустрічей.
Продовжуємо працювати…💕
07.02.2022 р.