Свято Миколая вже не за горами


В останній тиждень навчання студенти 4-го курсу ЮФ кафедри психології та соціальної роботи ТНЕУ та студенти коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ відвідали з дарунками діток Тернопільського дошкільного навчального закладу №8 (заклад компенсуючого типу для дітей з вадами опорно-рухового апарату та дітей з вадами інтелекту).

Напередодні Дня святого Миколая студенти вітали дітлахів із наближенням новорічних свят, дарували солодощі. Малечі влаштували довгоочікуване диво, щедре на позитивні емоції та незабутні враження. Найсміливіші вихованці садочку розповідали вірші та співали пісні. Малеча, яка з певних причин відвідує цей садочок, як ніхто інший, заслуговує на приємні емоції. Для особливих діток не має значення вартісь чи «фірмовість» подарунка, вони щиро раді кожній цукерці та іграшці. Дитяча радість таких діток настільки безпосередня, що від неї світлішає на душі. Робити добрі справи дуже легко! В цей день особливі дітки отримали не тільки солодкі подарунки від студентів, а й гарний настрій. Варто було бачити оченята дітей, які світилися радісним вогником!

«Наші вихованці дуже чутливі, як усі дітки, щиро радіють подарункам. Вони не тільки викликають у них позитивні емоції, а й дуже корисні для їхнього розвитку: вони залюбки зустрічають гостей, граються», – поділилася директор закладу Кравчук Зіновія Степанівна та подякувала за небайдужість до її вихованців.Навчально-виховний процес у цьому закладі ґрунтується на індивідуально-диференційованому підході до кожної дитини,яка потребує інтенсивної корекційно-відновлювальної  роботи.

Роки летять, дорослішають діти, а українські традиції залишаються. Згадайте, скільки радості було в дитинстві від цукерок під подушкою, які залишав святий Миколай. Асьогоднінастала черга дорослихдітей дарувати подарунки.Адже добро, яким людина ділиться з іншими, завжди повертається.Сподіваємось, нам вдалося подарувати радість особливим діткам! Нехай вони зростають добрими та щирими українцями. Нехай усі негаразди проходять повз, а святий Миколай не оминає та кожен рік приходить до них із дарунками.

Ми подбаємо про це! Вірте в диво і воно обов’язково здійсниться!

Організатор акції ст. викладач кафедри психології та соціальної роботи ТНЕУ Світлана Миколюк