Студенти відвідали Центр соціально-психологічної реабілітації дітей-інвалідів

29 вересня 2021 року студенти спеціальностей «Психологія» та «Соціальна робота» з ініціативи БРИГАДИР Марії Богданівни, доцента кафедри психології та соціальної роботи відвідали Центр соціально-психологічної реабілітації  дітей-інвалідів. Познайомились із особивостями організації та надання соціальної і психологічної допомоги дітям, які мають певні труднощі у психічному розвитку та соціальній адаптації. Психолог Центру ПОДТАБАЧНА Ольга Володимирівна розповіла про:  методику проведення корекційних занять для дітей різних вікових категорій (від 2 до 18 років); використання методів арт-терапії у роботі психологів; соціальний супровід дітей; ведення документації (звітності) щодо роботи із дітьми; правила надання соціально-психологічної допомоги дітям в межах закладу.