Студенти соціально-гуманітарного факультету побували у детективному агенстві «Холмс»


Хто з нас у дитинстві не мріяв хоч раз поринути у світ пошуків, розслідувань, складання психологічних портретів та очікування інсайтів, захоплюючись детективними історіями про розумних, справедливих шукачів істини з класичних романів і кінофільмів?

12 лютого в межах вивчення дисципліни «Психофізіологія» студенти груп ПС-11, ПСмб-11 разом із керівницею курсу, доценткою кафедри психології та соціальної роботи Марією Бригадир побували у самісінькому епіцентрі детективних розслідувань. До цікавої екскурсії також долучилися студенти групи ЖПР-11 — майбутні журналісти у галузі права.

Детективне агенство «Холмс» — формат нової сучасної платформи фахівців — команди приватних розслідувачів та експертів у кризових ситуаціях, поліграфологів та адвокатів, оперативно-технічних спеціалістів, які володіють навичками, досвідом та професіоналізмом для надання широкого спектру послуг, як для фізичних так і для юридичних осіб.

Серед основних послуг агенства:

перевірки на детекторі брехні,

послуги з розшуку людей, перевірок приміщень та автотранспорту,

допомага у вирішенні сімейних проблем,

допомога із заповненням електронних декларацій,

встановлення та обслуговування охоронних та пожежних систем,

проведення GPRS-. GPS — моніторингу маршруту слідування, часу в дорозі, стоянки, контроль витрат палива.

встановлення системи відеонагляду та відеоспостереження, в т.ч., камери, які розпізнають обличчя та номери автотранспорту,

встановлення системи доступу, в т.ч. системи доступу через відбиток пальця.

Сказати, що студентам було цікаво — це нічого не сказати!

Поліграфолог агенції Анна Мокрицька детально розповіла про особливості застосування поліграфа, продемонструвала його роботу. Студенти мали змогу на собі випробувати функціонування приладу та спостерігати реєстрації психофізіологічних реакцій.

Учасники зустічі діляться враженнями:

«Загалом мені все дуже сподобалося! Було цікаво. Насправді, дивлячись фільми, в яких був присутній поліграф, все здавалося таким важким і складним, а в реальному житті це так захопливо. Було цікаво подивитися як проходить саме тестування на поліграфі. Це було незвично, але ефектно. Мабуть, найбільше, що справді зачепило мою увагу — це сама Анна Богданівна. На екрані я спостерігала суворих чоловіків і жінок, які були зациклені на своїй роботі, на отриманні цієї правди чи брехні, яку так всі хотіли дізнатися. Анна Богданівна кардинально змінила ці думки і це мене приємно вразило. Вона виглядала досить доброю, цікавою і різносторонньою особистістю. Мені сподобалося як вона поставилася до нас. Було видно, що їй приємно з нами спілкуватися, вона хотіла як найбільше нам розказати, щоб в нас склалося приємне враження про її зайнятість, оскільки для мене важливо, як на тебе реагує зовсім незнайома людина. Відбувся динамічний та продуктивний діалог.

Усе пройшло неймовірно!»

Юля Питак, студентка групи ПС-11.

Висловлюємо велику подяку пані Анні Мокрицькій, справжньому професіоналу та компетентному поліграфологу, за цікаву та теплу зустріч, за змістовну та цікаву розповідь-демонстрацію!»

Ірина Витрикуш, студентка групи ПСмб-11.

«Для мене, як для майбутнього журналіста, був дуже цікавий такий досвід. Адже я мала нагоду поспілкуватися з професіоналами своєї справи про важливий розділ моєї професії — журналістські розслідування. Нам розповідали про умови, при яких відбувається дослідження, показували як можуть змінюватися показники дихання, серцебиття, потовиділення в залежності від емоційного стану людини.

Більше того, я завжди мріяла побачити наживо роботу поліграфа і переконатися, чи справді він ефективний. В агенстві не лише побачила, але й відчула дію детектора на собі. Я задоволена!»

Тетяна Кульпа, студентка групи ЖПР-11

«Завджи цікавіше бачити щось наживо, аніж через екран, тому я надзвичайно вдячна нашому університету та факультету за таку можливість. Екскурсія в детективне агенство допомогла зрозуміти, як працює поліграф насправді, що дуже відрізняється від того, як ми це бачимо в різних телешоу. Було цікаво та весело, й, найголовніше, інформативно».

Тамара Мелішкевич, студентка групи ЖПР-11.

«Сьогоднішній день для мене видався надзвичайно цікавим, а все завдяки тому, що сьогодні відвідала детективну агенцію. Тут я дізналась багато цікавої інформації про поліграф (детектор брехні).

Нам розповіли про застосування, цікаві факти, про психофізіологічні зміни, які відбуваються в організмі. Але найцікавіше було те, що нам показали його використання на практиці.

Для мене, як для майбутнього психолога, це була дуже корисна і цікава інформація.

«Я у дуже приємному враженні від екскурсії в агенство «Холмс». Завжди було дуже цікаво знати як працює детектор брехні, чи все так, як на екрані телевізору, тому для мене це було надзвичайно цікаво і пізнавально. Обов’язково б відвідала агенство ще раз».

Оксана Кекіш, студентка групи ЖПР-11.