Студенти нашої кафедри обирають шлях соціального служіння!

Щодня, де б ми не були, що б не робили, мале чи велике, у всіх ситуаціях ми маємо вибір: любити, чи ненавидіти, підтримати, чи бути байдужим, вкласти у справу душу, чи збути аби-як.

Ми не завжди усвідомлюємо, що від нас, від наших слів, дій, вчинків може залежати дуже багато: чийсь настрій, чийсь успіх, чиєсь здоров’я, та, навіть, чиєсь життя.

Кажуть, коли щире серце дарує любов і тепло хоча б комусь одному, коли робиться хоч одна гарна та добра справа, на небі запалюється нова зірка. А якщо глибина доброго серця безмежна – увесь світ стає світлішим.

У непростих реальіях сьогодення дуже хотілося б, аби саме добро, увага і любов були безумовними за замовчуванням, а соціальне служіння стало основним меседжем до усіх, хто прагне змінити цей світ на краще.

Адже «Річки — не п’ють свою воду, дерева — не їдять свої плоди, сонце – не світить само собі, і квіти – не пахнуть для самих себе. Життя для інших – це закон природи». — Папа Франциск

Студенти соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ вибирають шлях соціального служіння та своїм відео-меседжем звертаються до студентської молоді завжди робити правильний вибір на користь добра, милосердя й любові!

Відео підготували студенти спеціальностей «Психологія» та «Соціальна робота» Настя Космина, Іра Тиш, Ліна Бабій, Люда Шевченко, Олег Музика, Павло Бойко та Олексій Гілазєєв під чуйним керівництвом доцента кафедри психології та соціальної роботи Зоряни Крупник.

Приєднуйтесь і ви до команди соціально-гуманітарного факультету класичного університету Тернополя та зростайте разом з нами!