Співпраця з Українським католицьким університетом


Сьогодні у Західноукраїнському національному університеті відбулося підписання договору про наукове та культурно-освітнє співробітництво між класичним університетом Тернополя та Закладом вищої освіти «Український католицький університет».
Привітавши присутніх, ректор ЗУНУ Андрій Крисоватий зазначив: «Світлий дух єднання та прагнення до згуртованості в умовах сьогодення є не лише чеснотою кожної особистості, а й надійним колективним щитом у протидії злу. Саме солідарність породжує об’єднання інтересів, цілей, стандартів і взаєморозуміння. Впевнений, що кафедри соціально-гуманітарного спрямування, які згідно із цим договором будуть координувати співпрацю між нашими університетами, здатні напрацювати ефективні форми та інструменти інноваційного освітнього процесу».
«Дорогі колеги! Сила співпраці – у роботі, у досягненні спільних цілей. Радий, що сьогодні ми підписуємо документ із провідним університетом, який виховує молодь на основі моральних принципів. Разом ми вистоїмо», — промовив ректор о. д-р Богдан Прах.
До спілкування долучилися декан соціально-гуманітарного факультету Оксана Гомотюк, завідувач кафедри психології та соціальної роботи Андрій Гірняк, а також завідувач кафедри клінічної психології УКУ Олександр Аврамчук.
Сторони погодили, що співробітництво та науково-практичне консультування від імені Західноукраїнського національного університету буде здійснюватися соціально-гуманітарним факультетом (кафедра психології та соціальної роботи), а від імені ЗВО «Український католицький університет» — факультетом наук про здоров’я (кафедра клінічної психології).
Присутні домовилися про проведення спільних прикладних досліджень, організацію конференцій, вебінарів, тренінгів, реалізацію грантів, міжнародних проєктів і програм, рецензування наукових публікацій, методичних матеріалів, налагодження та реалізацію програм академічної мобільності студентів, а також стажування та підвищення кваліфікації педагогічних працівників.
У нелегкі часи для нашої України, ми об’єднуємо свої зусилля заради майбутнього та віримо, що спільними діями зуміємо допомогти нашій Батьківщині вистояти й перемогти. Ми переконані, що партнерство з УКУ – це свідчення відповідальності перед майбутнім нашої молоді та реалізація спільних наукових проєктів!

Відеоформат Урочистого підписання договору про наукове та культурно-освітнє співробітництво між Західноукраїнським національним університетом та Закладом вищої освіти «Український католицький університет» https://www.youtube.com/watch?v=ULYWZ59gC5A