СПІВПРАЦЯ КАФЕДРИ ПСИХОЛОГІЇ ТА СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ ЗУНУ З ОРГАНІЗАЦІЯМИ-ПАРТНЕРАМИ

Завідувач кафедри психології та соціальної роботи Західноукраїнського національного університету, доктор психологічних наук Андрій ГІРНЯК на запрошення генерального директора Комунального некомерційного підприємства «Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр «Мати і дитина»» Тернопільської обласної ради Віктора ОВЧАРУКА розпочав проведення для працівників зазначеної організації циклу тренінгових занять на тему «Психологія впливу та ефективної взаємодії з клієнтами медичних установ».
Програма підвищення кваліфікації (стажування) охоплює п’ять змістових модулів: 1) атракції як інструменти налагодження ефективної міжособистісної взаємодії та психологічні методики їх формування; 2) психологічні прийоми активного слухання; 3) роль раціонально-логічних та образно-емоційних чинників у формуванні ефективної міжособистісної взаємодії; 4) психологічні техніки саморегуляції та попередження емоційного вигоряння; 5) професійне спілкування та попередження конфліктних ситуацій у взаємодії з клієнтами.
Учасники, які пройдуть повний курс програми підвищення кваліфікації (стажування) отримають відповідні сертифікати, завірені ректором Західноукраїнського національного університету та головою Правління ГО «Інтелектуальний штаб громадянського суспільства».
Зазначений проект реалізується в рамках договору про співпрацю між Західноукраїнським національним університетом і КНП «ТОКПЦ «Мати і дитина»» Тернопільської обласної ради (договір № 87 від 06.12.2021 р.).