Soft Skills’ School
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/IMG-c276b203f496c1e425c613c559d3092f-V.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/IMG-c276b203f496c1e425c613c559d3092f-V.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/IMG-b3532c669cc4e3c83b67018cf67b70fd-V.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/IMG-054a71c11c0c1f9769b1fcad4f6b400e-V.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/IMG-a18a5bf8b1882b01a36df6f29aaa80bc-V.jpg)
Ось і закінчився перший модуль у нашій Soft Skills’ School. Позаду два місяці знайомст, відкритів та усвідомлень. Попереду — ще більше знань і навичок, переконань і досягнень, практик з коучами і тренерам, зустрічей з лідерам думок, які допоможуть віднайти і розвинути такі необхідні у сучасному світі «м’які» навички. Якщо ти бажаєш бути успішним, реалізованим, самостійно творити своє майбутнє- приєднуйся до команди Soft Skills’ School! А закривали перший модуль і ділилися своїм досвідом з учнями нашої школи — чемпіонка світу з пауерліфтингу, тренерка, волонтерка і підприємниця Лілія Проць та доктор психологічних наук, професор Андрій Несторович Гірняк.
28 січня 2023 р.