Смаколики до Великодня! Акція відбулася!

Акція на юридичному факультеті Тернопільського національного економічного факультету  «Смаколики до Великодня» для діток із Тернопільського обласного спеціалізованого будинку дитини завершилася. Грошей було чимало, тому вирішили окрім смаколиків для малечі купити іграшки (а як без них?) для пізнання навколишнього світу, розвитку моторики рук, вивчення азів математики та англійської мови. А для найменших – компанію для водних процедур: гумових качечок, м’ячиків та бульбашок. Шкода, що у самому «Малятку» був карантин, тому із дітками нам не вдалося поспілкуватися. Нашу студентську делегацію із дарунками гостинно зустріла адміністрація закладу: головний лікар, кандидат медичних наук Кубей Інга Володимирівна, психолог Чоловічок Наталя Миколаївна, старший вихователь Гнатяк Ольга Степанівна, вихователь Олексишин Анастасія Богданівна. Студентів вразила розповідь Інги Володимирівни про те, що наймолодшим двом діткам із «Малятка» виповнилося тільки чотири місяці від народження, найстаршій дівчинці – майже шість років, а усіх діток на сьогодні – сорок п’ять. Це державні діти, ними опікується заклад, а не рідні батьки… І ще: у цьому закладі працюють люди, які уміють любити дітей, тому що хто-хто, а діти фальш відчувають одразу, їх не обдуриш… Ми маємо надію, що наші смаколики та іграшки прийшлися малечі до вподоби. Адже вони обиралися ретельно та старанно. Так хотілось догодити та зробити для дітей Великодні свята веселішими!

Дякуємо щиро усім викладачам та студентам юридичного факультету за долучення до благодійної акції «Смаколики до Великодня». Особлива подяка за сприяння у проведенні акції спеціалістам юридичного факультету  Калушці Вірі Миколаївні та Рудковській  Олені Валеріївні, старшому лаборанту кафедри психології та соціальної роботи Москаль Галині Ярополківні, студентам Барилко Марії (гр. СР-31), Мурафі Ірині (гр. СР-32), Струганик Діані (гр. СР-31),  Бабій Ліні (ПС-21).

Нехай усі діти будуть любимі, щасливі та здорові.

Із Великоднем Вас!

Організатор акції

старший викладач кафедри психології та соціальної роботи ТНЕУ

Світлана Миколюк