Розпочали підготовку здобувачів до складання єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) з психології та соціології для вступу у магістратуру за спеціальністю 053 Психологія

На кафедрі психології та соціальної роботи розпочали підготовку здобувачів до складання єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) з психології та соціології для вступу у магістратуру за спеціальністю 053 Психологія. Професорсько-викладацьким складом кафедри розроблений спеціальний навчальний посібник, рубрики котрого повністю відповідають програмі предметного тесту з психології та соціології, що затверджена МОН України.
Підготовка відбувається щодня (з понеділка по п»ятницю) впродовж місяця (з 14 лютого по 11 березня) на безоплатній основі для усіх бажаючих (в т.ч. для здобувачів інших спеціальностей, які виявлять бажання здійснити перехресний вступ).
14.02.2022 р.