Підписаний договір про співробітництво
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/274557100_2491329994332739_5827323494812957436_n.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/274557100_2491329994332739_5827323494812957436_n.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/274587391_2491328934332845_6784649304650016477_n.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/274638061_2491328987666173_6164229174188665269_n.jpg)
Підписаний договір про співробітництво та науково-практичне консультування між Західноукраїнським національним університетом і Тернопільською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів 19 Тернопільської міської ради.
Сторони погодили, що співробітництво та науково-практичне консультування від імені ЗУНУ буде здійснюватися кафедрою психології та соціальної роботи.
Уже домовлено, що науково-педагогічні працівники кафедри проведуть цикл тренінгів і майстер-класів з учнями, їхніми батьками та учителями. Своєю чергою, здобувачі вищої освіти зі спеціальностей 053 Психологія та 231 Соціальна робота матимуть змогу проходити практику, дуальну освіту, а також працевлаштуватися на базі зазначеного освітнього закладу. Водночас договір передбачає проведення спільних науково-практичних конференцій, круглих столів та апробацію різноманітних освітянських новацій і сучасних психологічно ефективних технологій соціалізації молоді.