Освітній коучинг «Вплив самооцінки на особистісне і професійне становлення майбутнього фахівця»
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/273790133_470448934800418_6846328721046141569_n.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/273790133_470448934800418_6846328721046141569_n.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/273768501_470448971467081_6835551451737866504_n.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/274023158_470449014800410_4824288686432592705_n.jpg)
Адекватна самооцінка — одна з найбільш цінних особистісних характеристик. Саме дослідженню її різноманітних аспектів і був присвячений освітній коучинг «Вплив самооцінки на особистісне і професійне становлення майбутнього фахівця», який сьогодні провела доцент кафедри психології та соціальної роботи Ярослава Бугерко на базі психологічної служби (ННІК) у межах дуальної освіти.
Під час заняття учасники знайомилися з особливостями Я-концепції особистості та її впливом на життєвий і професійний шлях людини, працювали з проєктивними методиками, завдання яких було спрямоване на актуалізацію процесів самовдосконалення та досягнення успіху в професійному та особистісному житті.
17.02.2022 р.