Навчальне стажування студентів у межах дуальної освіти

На соціально-гуманітарному факультеті триває навчальне стажування студентів у межах дуальної освіти!

Нові форми, нетрадиційні підходи до організації навчальної діяльності студентів сприяють ефективності підготовки майбутніх фахівців в умовах сучасного суспільства та реалізації освітніх державних стандартів і програм.
Саме такою дієвою та ефективною є дуальна освіта як поєднання навчання у ЗВО з навчанням в установах та організаціях для набуття певної професійної кваліфікації.
Студенти соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ із задоволенням наповнюють свої портфелі професійних практичних компетентностей в процесі дуальної освіти.
Майбутні психологи, що навчаються на СГФ мають чудову нагоду спробувати професійно себе зреалізувати у школах Тернополя та Тернопільської області.
На фото студентка соціально-гуманітарного факультету спеціальності «Психологія» Вікторія Йосифів проводить розвивальне заняття із елементами діагностики для учнів 2-го класу.