Natus Vincere 2019


Закінчився хід Західноукраїнського інтелектуального турніру «Natus Vincere», який став найважливішим для його учасників, адже саме сьогодні визначали переможців! Юнаки і дівчати змагалися під час трьох етапів туру –  «Мозковий штурм», «Емпіричне завдання» та «Інтелектуальне рівняння».

Онищук Леся Петрівна вчитель історії та правознавства Шумської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, керівник команди «Екологи душі» соціально-психологічної секції: «Свої сили на турнірі вперше спробували позаминулого року. До цьогорічних змагань готувалися довго. Діти були дуже схвильованими та збентеженими, але наприкінці першого дня їхній настрій піднявся, а страх – зник. Подібні заходи є дуже корисними для школярів, адже стимулюють їх інтелектуальний розвиток, прагнення глибше пізнати проблематику того чи іншого напряму діяльності. Особисто мені дуже сподобалися тренінги для вчителів, під час яких дізналася багато цікавої та нової для мене інформації. Я дуже задоволена, адже задоволені учні».

Під час урочистої церемонії нагородження учасників привітав ректор ТНЕУ Андрій Ігорович Крисоватий: «Досягає мети той, хто йде! Дорогі учасники Інтелектуального турніру «Natus Vincere» за цих два дні ви стали на ще один крок ближче до свого успіху, адже підтвердити, що вмієте бути наполегливими і цілеспрямованими, знаєте чого хочете та впевнено відстоюєте власну позицію. Збережіть цей молодечий запал у своєму серці якнайдовше, будьте сміливими та відповідальними, і тоді ваша мрія обов’язково усміхнеться вам у відповідь. Вітаю усіх учасників і призерів турніру і сподіваюся на швидку зустріч у стінах Тернопільського національного економічного університету!».

 

Призери соціолого-психологічної секції – дипломи першого ступеня отримали: команда «Veni Vedi Vici» м. Чортків; диплом другого ступеня: команди «Бумеранг» ТСШ №3, «MERCY» ТЗОШ №19; диплом третього ступеня: команди «Actanonverba» м. Чортків, «Ерудит» ТЗОШ №23, «Тінейджери» м. Запоріжжя.

 

Щиро вітаємо усіх переможців та учасників інтелектуального турніру «Natus Vincere»! Зичимо впевнено прямувати до мети, ніколи не зупинятися на досягнутому і вірити у власні сили. Впевнені, що зовсім скоро ми станете частиною великої університетської спільноти Тернопільського національного економічного університету!

Фото з роботи соціально-психологічної секції.