Міжрелігійний діалог та його вплив на суспільство, політику, бізнес, культуру

Соціально-гуманітарний факультет Західноукраїнського національного університету спільно з Центром міжрелігійного та міжконфесійного діалогу «Лібертас», Донецьким національним університетом імені Василя Стуса та Національним університетом «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» запрошують взяти участь у Міжнародній науковій конференції «Міжрелігійний діалог та його вплив на суспільство, політику, бізнес, культуру», яка відбудеться 13 жовтня 2021 року у Тернополі.

Соціально-гуманітарний факультет Західноукраїнського національного університету спільно центром міжрелігійного та міжконфесійного діалогу «Лібертас», Донецьким національним університетом імені Василя Стуса та Національним університетом «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» запрошують взяти участь у міжнародній науковій конференції «Міжрелігійний діалог та його вплив на суспільство, політику, бізнес, культуру», яка відбудеться 13 жовтня  2021 року у Тернополі.

Партнери заходу: Католицький університет в Ружомберку (Словаччина), Вища школа управління й адміністрування (Польща).

Робочі мови: українська, польська, словацька, англійська.

Спілкування відбудеться онлайн та офлайн  із використанням платформи Zoom. Ідентифікатори й коди доступу будуть надіслані усім учасникам персонально на електронні скриньки.

Напрями роботи:

• міжрелігійний діалог у соціокультурному вимірі;
  • видатні постаті міжрелігійного діалогу;
  • проблеми релігійної ідентичності: витоки і сьогодення;
  • внесок релігійних конфесій у збереження духовно-культурної спадщини;
  • вплив міжрелігійного діалогу на вирішення воєнних конфліктів і суспільних проблем у ХХІ ст;
  • релігійна етика та бізнес: реалії та перспективи;
  • роль духовенства у міжрелігійному діалозі;
  • участь політиків, бізнесменів, діячів науки та культури в міжрелігійному діалозі;
  • міжконфесійні та міжцерковні відносини у контексті світового християнства;
  • релігійна толерантність як імператив сучасності;
  • соціальна складова діяльності релігійних організацій;
  • паломницький туризм як тренд доби постмодернізму;
  • міжрелігійний діалог чи діалог культур: погляд із ХХІ століття.

Для участі необхідно до 1 жовтня 2021 року надіслати на ел. адресу: natalia.lishchynska@gmail.comsnijana16.03@gmail.com:

1) електронний варіант заявки;

2) електронний варіант доповіді;

3) рецензію наукового керівника чи іншої особи, що має науковий ступінь чи/та вчене звання (для осіб, які не є кандидатами наук).