Міжнародний круглий стіл "НОВІ ФОРМИ ІНСТИТУАЛІЗАЦІЇ ТЕОЛОГІЇ В СВІТСЬКІЙ СИСТЕМІ ОСВІТИ" (17 березня 2021 року)

ЗАХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ВНУТРІШНЬОЇ ПОЛІТИКИ, РЕЛІГІЙ ТА НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Співорганізатори

Catholic University of Ružomberоk (Slovakia)

Higher Officer School of the Land Forces named after General Tadeusz Kosciuszko (Wroclaw, Poland)

University of Warmia and Masuria (Poland)

Pontifical Gregorian University (Rome, Italy)

17 березня 2021 року

09.30-10.00 – долучення учасників до Zoom-конференції

10.00-10.30 – відкриття Міжнародного круглого столу

10.30-12.30 – робота дискусійних платформ

12.30-14.00 – підбиття підсумків роботи круглого столу, ухвалення рішень та пропозиції спільних проєктів

Регламент

Виступ під час роботи дискусійних панелей 10-хвилинна мультимедійна презентація досліджуваної теми
Обговорення   5 хвилин

Робочі мови: українська, англійська, польська, словацька.

Модератор круглого столу:

Юрій Щербяк — доктор педагогічних наук, професор кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності ЗУНУ (Україна)

Робота дискусійних платформ

Дискусійна платформа 1. СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ СОЦІАЛЬНОГО ІНСТИТУТУ КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ.

Дискусійна платформа 2. ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА СОЦІАЛЬНОГО СЛУЖІННЯ: ВІТЧИЗНЯНИЙ ТА МІЖНАРОДНИЙ ДОСВІД.

Дискусійна платформа 3. ІНТЕГРАЦІЯ СВІТСЬКОЇ ТА РЕЛІГІЙНОЇ ОСВІТИ У КОНТЕКСТІ СУЧАСНИХ ТРАНСФОРМАЦІЙНИХ ВИКЛИКІВ.

Дискусійна платформа 4. ДУХОВНА ОСВІТА ЯК ВАЖЛИВИЙ ЧИННИК СТАНОВЛЕННЯ СОЦІОКУЛЬТУРНОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ОСОБИСТОСТІ.

Дискусійна платформа 5.  МЕДІАСТРАТЕГІЇ ЦЕРКВИ В СУЧАСНОМУ СВІТІ.

Підбиття підсумків роботи круглого столу, ухвалення рішень

та пропозиції спільних проєктів

1. Презентація освітньої програми «Соціальна теологія».
  2. Ухвалення рішення роботи Міжнародного круглого столу про підтримку і розвиток екуменічних студій в Україні та за її межами.
  3. Пропозиція створення на базі Західноукраїнського національного університету міжнародного студентського християнського товариства із залученням магістрантів з України, Польщі, Словаччини та Італії.
  4. Пропозиція створення міжнародної робочої групи із розвитку соціальної теології як науково-освітнього напряму гуманітаристики.

Для участі у круглому столі просимо до 12 березня 2021 року надіслати на електронну адресу оргкомітету socteolog@gmail.com   реєстраційну форму учасника.

Реєстрація учасників

МІЖНАРОДНОГО КРУГЛОГО СТОЛУ

«НОВІ ФОРМИ ІНСТИТУАЛІЗАЦІЇ ТЕОЛОГІЇ В СВІТСЬКІЙ СИСТЕМІ ОСВІТИ»

17 березня 2021 року

Тернопіль, Україна

Прізвище, імя, по-батькові__________________________________________

Навчальний заклад / Установа ______________________________________

Напрям дискусійної платформи (необхідне підкреслили)

Дискусійна платформа 1. Сучасні тенденції розвитку соціального інституту католицької церкви.

Дискусійна платформа 2. Теорія та практика соціального служіння: вітчизняний та міжнародний досвід.

Дискусійна платформа 3. Інтеграція світської та релігійної освіти у контексті сучасних трансформаційних викликів.

Дискусійна платформа 4. Духовна освіта як важливий чинник становлення соціокультурної ідентичності особистості.

Дискусійна платформа 5. Медіастратегії церкви в сучасному світі.

Тема тез (за наявності )_______________________________________________________________

Телефон доповідача ______________

E-mail доповідача ________________

Форма участі роботи в круглому столі  (необхідне підкреслити):

1. Очна участь у якості слухача.
  2. Очна участь та виступ.
  3. Лише публікація тез доповіді.

Адреса оргкомітету:

460009, м. Тернопіль, Бульвар Т. Шевченка, 9, корпус № 10, Західноукраїнський національний університету, соціально-гуманітарний факультет.

Довідки за телефонами:

Біскуп Віталій Степанович, кандидат соціологічних наук, доцент кафедри психології та соціальної роботи, координатор проведення круглого столу

Тел.: +38(097)5103902

Бугерко Ярослава Миколаївна, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та соціальної роботи, координатор проведення круглого столу

Тел.: +38(098) 3698694

Миколюк Світлана Миколаївна, кандидат економічних наук, старший викладач кафедри психології та соціальної роботи, координатор проведення круглого столу

Тел.: +38(096)2713623

Рудакевич Оксана Мирославівна, кандидат філософських наук, доцент кафедри психології та соціальної роботи, координатор проведення круглого столу

Тел.: +38(098)0145177