Міжнародне стажування
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/299208559_2620251958109764_7796756272625691126_n.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/299208559_2620251958109764_7796756272625691126_n.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/299282371_2620251911443102_5155570156954969914_n.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/299298644_2620251988109761_5405967145258061929_n.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/299401822_2620252064776420_6780300889649199552_n.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/299558487_2620252738109686_5181198492212890380_n.jpg)
З 4 по 8 липня аспірант Михайло Чорний та п’ятеро магістрантів (Андрій Стасюк, Ліна Бабій, Лілія Рибак, Галина Михайлишин, Анастасія Космина) кафедри психології та соціальної роботи, які здобувають спеціальність 053 Психологія пройшли навчання у Міжнародній школі світових освітніх практик «New Way» на базі навчально-наукового інституту комунікацій ЗУНУ. Учасники опановували інтерактивні інструменти та нові підходи у сфері медіації та мистецтва ведення перемовин.
У фокусі програми були лекції, семінари, інтерактивний формат «Жива бібліотека», майстер-класи, воркшопи, тренінг-симуляції, проблемно-ситуаційний аналіз, аналіз кейсів практичного досвіду експертів з провідних країн світу.
Відрадно, що серед 23 харизматичних спікерів з Латвії, Грузії, США, Іспанії, Нідерландів, Великої Британії та України, які ділилися досвідом у рамках зазначеної Міжнародної школи були й троє викладачів кафедри психології та соціальної роботи, а саме: к.психол.н. доцент Бригадир М.Б., к.пед.н., доцент Коваль О.Є., к.ю.н., доцент Яремко О.М.
Університетами-співорганізаторами названого дійства стали Нідерландська бізнес-академія та Батумський державний університет імені Шота Руставелі. Цільовою аудиторією ж були студенти університетів, що входять до складу міжнародного академічного консорціуму MEDIATS з України, Нідерландів, Грузії, Латвії, Іспанії, Азербайджану.
Усі учасники отримали багато позитивних вражень, нових друзів, вагомі компетентності та відповідні сертифікати про міжнародне стажування.