І знову перемога!
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/04/3.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/04/3.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/04/0022.jpg)
Студентка групи ПС-41 Дембіцька Вікторія посіла І місце в ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Психологія» (Теоретична та прикладна психологія), що відбулася 5 квітня 2019 року на базі ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди». Науковий керівник — кандидат психологічних наук, доцент Шаюк Ольга Ярославівна. Вітаємо з перемогою!!!