Зустріч студентів групи СР-31 із головою психологічної студії Art House Тетяною Кітчак

Цікаво, невимушено, емоційно пройшла зустріч студентів групи СР-31 з арт-терапевтом, консультантом у методі позитивної психотерапії, головою психологічної студії Art House Кітчак Тетяною Олегівною, організована доцентом кафедри психології та соціальної роботи Ревасевич Іриною Степанівною в контексті вивчення дисципліни «Психокорекція і психотерапія». Майбутні соціальні працівники дізналися багато нової інформації про витоки арт-терапії, її різновиди, специфіку впливу на клієнтів, ознайомились з особливостями проведення тренінгу з групою, відчули себе у ролі клієнтів. Як відомо, мета арт-терапії — це навчити людину, котра звернулася за допомогою, бачити сенс у власній арт-терапевтичній продукції, вербалізувати його, розуміти взаємозв»язок між зображеним і особистим внутрішнім досвідом. Студенти спробували змоделювати свій власний світ за допомогою інтерактивної пісочниці та моделей іграшок тварин. Дана інноваційна технологія розвиває предметне та символічне мислення, фантазію, координацію, включає елементи сенсорно-тактильної терапії. Зустріч завершилась емоційними фідбеками усіх учасників.