З Днем вишиванки!
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/05/v1.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/05/v1.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/05/v2.jpg)
Вишиванка — це один із головних символів нашої яскравої і неповторної культури. Бажаємо Вам кожен день зміцнювати свою українську ідентичність, процвітати й радіти кожному дню в нашій країні!
Вишиванка — це один із головних символів нашої яскравої і неповторної культури. Бажаємо Вам кожен день зміцнювати свою українську ідентичність, процвітати й радіти кожному дню в нашій країні!