Вітаємо доцента Марію Бригадир з перемогою у конкурсі кураторів "Формула успіху – 2021"

23 червня 2021 року в ЗУНУ відбулося нагородження учасників конкурсу викладачів-кураторів студентських академічних груп «Формула успіху-2021». Організаторами якого став відділ гуманітарної освіти та виховання . Участь взяли представники усіх факультетів, інститутів, коледжів нашого закладу вищої освіти. Варто відзначити креативність керівників, а також творчий потенціал, нестандартність та бажання творити.
Ірина Любезна, викладачка-кураторка ННІІПІ набрала найбільшу кількість вподобань та зайняла перше місце, друге – посіла Марія Бригадир, доцент кафедри психології та соціальної роботи соціально-гуманітарного факультету; третє – Вікторія Гомотюк, старший викладач кафедри міжнародних економічних відносини навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина.