Вітаємо Андрія Несторовича Гірняка із успішним захистом докторської дисертації з психології!

У пʼятницю, 14 травня 2021 року, відбувся захист докторської дисертації Андрія Несторовича Гірняка, доцента кафедри психології та соціальної роботи Західноукраїнського національного університету. Тема наукового дослідження  «Психологічні засади модульно-розвивальної взаємодії учасників освітнього процесу зво». Спеціалізована вчена рада Д 20.051.04 Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника одноголосно проголосувала за присудження йому наукового ступеня доктора психологічних наук. Науковим консультантом став завідувач кафедри психології та соціальної роботи ЗУНУ, доктор психологічних наук, професор Анатолій Фурман. Офіційними опонентами були відомі науковці з різних закладів вищої освіти України — Щербан Тетяна (ректор Мукачівського державного університету),  Кузікова Світлана (завідувач кафедри психології Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка), Радчук Галина (завідувач кафедри психології розвитку та консультування Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка).