Висока нагорода!
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/11/gg.jpg)
За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у підготовку та виховання висококваліфікованих спеціалістів та з нагоди Дня працівника соціальної сфери грамотами Тернопільської Обласної державної адміністрації нагороджено завідувача кафедри психології та соціальної роботи ТНЕУ, професора Фурмана А.В., а також професора Шандрука С.К., доцента Гірняка А.Н. та старшого викладача Біскупа В.С.