Відкрите заняття на тему: "Експертиза на поліграфі як один із сучасних різновидів психофізіологічної експертизи"
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG-f1068f4b7da52c9f2778d7f14aa7839d-V-1.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG-f1068f4b7da52c9f2778d7f14aa7839d-V-1.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG-99fc1a5cdbb812d2d328c63522e915d8-V-2.jpg)
19 листопада 2019 року у студентів групи ПС-41 відбулось відкрите заняття з навчальної дисципліни «Основи психологічної експертизи». Тема заняття: «Експертиза на поліграфі як один із сучасних різновидів психофізіологічної експертизи». Відкрите заняття проводила д.пед.н., доцент Ребуха Лілія Зіновіївна. Із проведенням експертизи на детекторі брехні студентів ознайомив к.істор.н., поліграфолог Сивирин М.А.