Відбулося вручення сертифікатів учасникам Школи професійного розвитку для майбутніх психологів та соціальних працівників «АКМЕ»


Творчо, неординарно, весело та пізнавально 20 травня 2018 року відсвяткували перший випускний у Школі професійного розвитку для майбутніх психологів та соціальних працівників «Акме». На лоні природи з піснями та іграми, кінними прогулянками, смачним барбекю та цікавими розвагами студенти і викладачі, об’єднані неймовірною атмосферою гармонії та єднання у кращих традиціях активного відпочинку насолоджувалися невимушеним простором інтерактивного спілкування.
На свято до випускників завітали декан юридичного факультету Сергій Володимирович Банах і завідувач кафедри психології та соціальної роботи Анатолій Васильович Фурман. Досить креативно вони привітали випускників, дали їм цінні життєві настанови та вручили сертифікати.
Швидко проминув рік! І як результат – 22 сертифікованих фахівці з унікальним багажем знань та умінь практичної роботи. За такий короткий термін учасники ШПР «Акме» під керівництвом тренерів, наставників, доцентів кафедри психології та соціальної роботи Марії Богданівни Бригадир, Оксани Євгеніївни Коваль і Тетяни Лонгінівни Надвиничної успішно засвоїли курс у обсязі 150 академічних годин, який складається із таких модулів:
Модуль І. Оволодіння методами консультування та психотерапії (освоєння методів та технік групової роботи, ознайомлення із процесами групової динаміки, роботи із архетипом «Моя внутрішня дитина», ознайомлення із метафоричними асоціативними картами, оволодіння методами прогресивної релаксації, ознайомлення із арт-терапевтичною технікою монотипії, оволодіння навичками доцільного застосування казкотерапії в індивідуальній та груповій роботі, оволодіння техніками релаксації, ампліфікації, ознайомлення із особливостями використання кольоротерапії й музикотерапії в груповій та індивідуальній психотерапевтичній роботі, дослідження вчення східних культур про взаємодію психічного та фізичного, оволодіння медитативними техніками духовного саморозкриття та саморозвитку, ознайомлення із методиками та техніками роботи коуча, набуття навичок саморганізації, знайомство та освоєння методу «контейнерування страхів», оволодіння механізмами інтерактивної взаємодії, групової рефлексії ознайомлення із особливостями встановлення контакту, використання методів позитивної терапії, арт-терапії та бібліотерапії) – 44 год.
Модуль ІІ. Ознайомлення з досвідом роботи фахівців за різними напрямками професійної діяльності (екскурсії до різноманітних закладів, які надають послуги соціально-психологічного змісту) – 9 год.
Модуль ІІІ. Участь в організації та проведенні заходів інноваційного формату (ток-шоу «Ніхто крім нас», цикл відкритих лекцій «Візит професора-практика», проекти «Профорієнтаційна платформа», «StudyЯ» та «Єднання поколінь», семінари-тренінги, соціально-профілактичні акції, круглі столи, презентації, майстер-класи тощо) – 45 год.
Модуль ІV. Супервізія (підготовка та захист кожним учасником тренінгового заняття з обов’язковою публікацією напрацьованих матеріалів у збірнику «Акме») – 52 год.

Натхненні здобутим досвідом, щасливі та благословенні на нові досягнення студенти діляться враженнями:
«Навчання в «АКМЕ» та випускний запам’ятаються мені на все життя. Адже я почерпнула багато нового та отримала потужний поштовх до професійного росту. Щиро дякую організаторам, тренерам Школи, а також запрошеним практикам, які дали нам масивний багаж практичних навичок!»
Анастасія Болюх (студентка групи ПС-31).

«АКМЕ» – це дуже крутий старт у професії. Сподобалось усе: тренінги, ток-шоу, кабінет практичної психології, який облаштували спеціально для занять ШПР, презентації та наші залікові проекти. Особливе захоплення від оригінального вручення сертифікатів із людьми, які вже стали рідними, смачнючим шашликом, піснями, ну і звичайно ж грою «Мафія».
Іра Музика (студентка групи СР – 32).

«Було неймовірно! Дуже сподобалась неформальна обстановка вручення сертифікатів, було пізнавально, весело та невимушено».
Тетяна Павлюк (студентка групи СР – 31).

«У Школі професійного розвитку «АКМЕ» отримав унікальні знання та практичні уміння, які стануть базою для мого подальшого розвитку як арт-терапевта. Величезне спасибі усім, хто докладав неймовірних зусиль для створення і функціонування цього проекту. «АКМЕ» – це справжня перлина для професійного досвіду студентів!»
Кирило Богданюк (студент групи СР-32).

Розчулені наставники дають життєві напуття своїм вихованцям:
«Дорогі наші випускники, з трепетним щемом у серці та ностальгічними нотками у душі згадуватимемо ваш перший випуск, адже перші завжди найдорожчі! Завершення навчання у Школі «АКМЕ» – це лише перша підкорена вами вершина. Як казала славна Ліна Костенко: «І кожен фініш – це, по суті, старт». Тож, попереду ще багато нових нескорених вершин. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому, рухайтеся вперед! Адже усе, що ви зробите сьогодні служитиме успіху вашого завтра. Не йдіть за натовпом, не бійтеся бути собою, мрійте про неможливе, слідуйте за своїми мріями! І поки є час, не сидіть в очікуванні життя! Живіть! По-справжньому!»