Відбулася презентація книги нашого аспіранта Дмитра Штокалюка «Українська влада крізь призму графології»

10 жовтня 2019 р. у читальному залі бібліотеки ім. Л. Каніщенка ТНЕУ відбулася презентація книги Дмитра Штокалюка «Українська влада крізь призму графології».

Це вже друга книга, котру презентує у нас автор. На минулій зустрічі присутні мали нагоду дізнатися про загальні стереотипи щодо почерку, натиску, підпису. На думку автора, графологія – один із найточніших методів пізнання темпераменту чи психологічного стану людини.

Під час сьогоднішньої зустрічі пан Дмитро спробував намалювати психологічні портрети українських політиків. Вивчаючи взірці їх почерків та підписів, автор аналізував, як змінювалися риси характеру, поведінка публічних людей у різні роки їх життя та перебування при владі. Із захопленням студенти слухали про дослідження почерків В. Гройсмана, П. Клімкіна, Л. Гурневич, І. Коломойського та інших. Ще більше їх зацікавило, до яких психологічних типів належать представники нової влади: діючий президент В. Зеленський, А. Богдан, Р. Рябошапка та ін. Дмитро Штокалюк демонстрував взірці підписів політиків у різні періоди їх життя, розповідав, що означає той чи інший натиск, нахил, про які риси характеру вони говорять.

На завершення усі бажаючі змогли взяти участь в експерименті з визначення особистісних якостей, написавши кілька слів і залишивши підпис на окремому аркуші. Це неабияк зацікавило студентів, було чимало охочих дізнатися про себе щось нове чи підтвердити свої здогадки.

Одним словом, було цікаво! А ми бажаємо автору Дмитру Штокалюку творчого натхнення  і з нетерпінням чекаємо презентації чергової книги!