Тренінгове заняття на тему: " Зупинимо булінг разом!"
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/11/55B58B0D-D353-4FE9-9EF4-ED0E4CC3E532.jpeg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/11/55B58B0D-D353-4FE9-9EF4-ED0E4CC3E532.jpeg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/11/9DD895D0-1A43-43DB-ADCC-216C78794123.jpeg)
06 листопада 2019 року в групі ПС-21 відбулось тренінгове заняття на тему: » Зупинимо булінг разом!» У тренінгу взяли участь психолог Тернопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Фролова-Безкоровайна Світлана Сергіївна та фахівці із соцальної роботи Тернопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тур Марія та Соколовська Анастасія. Організатор к.психол.н., доцент Надвинична Т.Л.