Тренінгове заняття на тему “Стрес та способи відновлення власних ресурсів».
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/273873550_145655061210509_2175324224951551268_n.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/273873550_145655061210509_2175324224951551268_n.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/273718133_145655001210515_728122673600097161_n.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/273680921_145655011210514_6257072228450922527_n.jpg)
Тренінг «Стрес та способи відновлення власних ресурсів».
Сьогодні, в межах дуальної освіти, на базі Психологічної служби (ННІК) ЗУНУ, студенткою шостого курсу спеціальності «Соціальна робота і соціальна політика» Панчук Інною проведене тренінгове заняття на тему: “Стрес та способи відновлення власних ресурсів».
Основна мета заняття полягала у профілактиці стресів, формуванні позитивної світоглядної позиції, вдосконаленні навиків опанування власним емоційним станом в різних життєвих ситуаціях.
Виконання тренінгових вправ дали можливість учасникам розширити власні знання про стрес та його різновиди, ознайомитись з техніками профілактики та подолання цього стану.
Дякуємо всім учасникам заходу!
Особливо приємно, що цього разу до нас долучилися студенти юридичного факультету.