Стартує конференція до 30-річчя нашої кафедри

25 листопада 2019 року розпочинається Всеукраїнська науково-практична конференція «СУЧАСНІ ОРІЄНТИРИ ПСИХОЛОГІЧНОЇ НАУКИ В УМОВАХ ТРАНСФОРМАЦІЇ СУСПІЛЬСТВА: ДОСВІД ТА ІННОВАЦІЇ», присвяченою 30-річчю кафедри психології та соціальної роботи Тернопільського національного економічного університету.

У фокусі: коротка теоретична платформа і багато-багато практики. Лінійки майстер-класів, воркшопи, проблемно-ситуаційний аналіз, круглий стіл, інтерактивні семінари, велика психодраматична група від спікерів з Києва, Івано-Франківська, Житомира, Львова, Хмельницького, Тернополя, Харкова. Захід організовує юридичний факультет ТНЕУ спільно з Асоціацією психологів України «Разом заради майбутнього» під егідою Національної психологічної асоціації України. Програма дуже насичена, теми надзвичайно актуальні.