Ще одна спортивна перемога студента нашої кафедри

Колектив кафедри психології та соціалної роботи ТНЕУ щиро вітає студента групи СР-11 Рибака Олександра із зайнятим ІІІ місцем у ІІ Відкритій Універсіаді міста Тернополя серед вищих навчальних закладів з вільної боротьби у ваговій категорії 65 кг. У змаганнях прийняли участь понад 40 учасників із провідних ВНЗ Тернополя. Студенти боролись у 10 вагових категоріях в особистому та командному заліку.
Переможці та призери були нагороджені грамотами і медалями Тернопільського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
За результатами змагань буде сформована збірна команда, котра представлятиме свій університет та область на Чемпіонаті України серед студентів.
Пишаємося здобутками нашого студента та бажаємо нових успіхів на спортивній ниві!