Приєднуйся до родини ЮФ ТНЕУ!

Ти навчаєшся в 11 класі і хочеш вдало скласти ЗНО?

У майбутньому прагнеш стати відмінним фахівцем та досягнути професійних вершин?

‼️Не вагайся! Приєднуйся до нашої команди!

20 жовтня на юридичному факультеті Тернопільського національного економічного університету вперше стартує освітньо-інноваційний проект «ШКОЛА ПІДГОТОВКИ ДО ЗНО»
для учнів 11 класів загальноосвітніх шкіл, які бажають навчатися за спеціальностями:

📌— Право;
📌— Міжнародне право;
📌— Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії;
📌— Правоохоронна діяльність;
📌— Інформаційна, бібліотечна та архівна справа;
📌— Менеджмент соціокультурної діяльності;
📌— Соціальне забезпечення;
📌— Соціальна робота;
📌— Психологія.

Витрати на реалізацію даного проекту покриваються за рахунок закладу вищої освіти!!!

😎 Навчання здійснюватимуть висококваліфіковані викладачі юридичного факультету ТНЕУ із багаторічним стажем роботи та досвідом підготовки до ЗНО з:

🔺Української мови та літератури;
🔺Історії України;
🔺Іноземної мови.

Вимоги до учасників:

📣1) високі залікові бали з дисциплін «українська мова», «українська література», «історія України», «іноземна мова» за 10 клас, засвідчені копією табеля навчальних досягнень;
📣 2) наявність рекомендацій двох вчителів школи;
📣3) написання резюме (коротка самохарактеристика й опис мотивації участі у проекті).

⁉️ ДЕ?
Центр європейських та міжнародних студій ТНЕУ за адресою: м. Тернопіль, бульвар Т. Шевченка, 9.

⁉️ КОЛИ?
Щосуботи з 20 жовтня 2018 року

⁉️ КУДИ?
Відомості надсилайте на електронну адресу: uf.proekt.zno@gmail.com

⁉️ КОМУ?
Координатор проекту – кандидат економічних наук, доцент кафедри економічної безпеки та фінансових розслідувань ТНЕУ Олександра Іванівна Олійничук
(тел. 097 943 54 34).

😎💪Не прогав свій шанс!
Увійди в число майбутніх студентів ЮФ ТНЕУ!
Ми чекаємо саме на ТЕБЕ!

❤️ЮФ — тут здійснюються мрії!!!