Презентація монографій до 25-річчя наукової школи професора А. В. Фурмана
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/11/p1.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/11/p1.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/11/p2.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/11/p3.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/11/p4.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/11/p5.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/11/p6.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/11/p7.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/11/p8.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/11/p9.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/11/p10.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/11/p11.jpg)
У рамках відзначення Дня працівника соціальної сфери кафедра психології та соціальної роботи святкувала 30-річчя від дня заснування та 25-річчя наукової школи професора А. В. Фурмана. Анатолій Васильович презентував науковій спільноті монографію «Методологія і психологія гуманітарного пізнання» та антологію «Вітакультурна методологія». Долучилися до свята і студенти, привітавши гостей мистецькими композиціями.