Особистісне зростання
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/03/e1.jpg)
Продовжується цикл тренінгів для слухачів весняного семестру проекту «Україна-Норвегія». Яскраві емоції викликав в учасників курсів перепідготовки тренінг «Особистісне зростання», в процесі якого розвивали навички самогегуляції думок, активізували позитивне мислення, впевненість , віру в себе і власні можливості.
Знаємо: наші слухачі найкращі! Бажаємо їм успішно і легко долати щодня життєві перешкоди і перемагати!
Тренінг провела доцент нашої кафедри, директор тренінг-центру «Лідер», к.пед.н. Елеонора Ященко.