Наш студент - переможець!
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/04/n1.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/04/n1.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/04/n2.jpg)
Кафедра психології та соціальної роботи щиро вітає студента групи СР-41 Наджогу Романа, який став переможцем турніру з водного туризму Прут 2019″ та бронзовим призером Кубку України з водного туризму «Карпатські ралі 2019»
Кафедра психології та соціальної роботи щиро вітає студента групи СР-41 Наджогу Романа, який став переможцем турніру з водного туризму Прут 2019″ та бронзовим призером Кубку України з водного туризму «Карпатські ралі 2019»