Моя майбутня професія


Фахівці Підволочиської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості спільно з кандидатом психологічних наук, доцентом кафедри психології та соціальної роботи Тернопільського національного економічного університету Марією Бригадир, 20 вересня 2018 року на базі Новосільського обласного спеціального навчально-виховного комплексу провели тренінгове заняття, щоб допомогти учням зорієнтуватися у світі сучасних професій, здійснити професійне самовизначення з урахуванням психолого-індивідуальних особистісних властивостей учнів.
Арт-терапевтичне профорієнтаційне тренінгове заняття «Моя майбутня професія» дало можливість учням поринули у професійне розмаїття та отримати чимало цікавого та корисного, щодо вибору професії.
Загальновідомо, що коли змінюється середовище, в якому живе учень, змінюються його уявлення про себе, свої можливості. У зв’язку з цим актуальними є пошуки точок відліку для самоствердження, самовизначення у майбутньому, збільшення стійкості підлітків у ситуації «мінливості» суспільства, ринку праці. В сучасних умовах необхідно виховувати конкурентноспроможну особистість, яка б мала не тільки високий інтелектуальний розвиток, а й ще була б психологічно підготовлена до нашого сьогодення.