Магістрам вручені дипломи
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/08/m1.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/08/m1.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/08/m2.jpg)
Вручення дипломів магістрів Юридичного факультету ТНЕУ 2020 у стінах древнього Збаразького замку (27.06.2020). Родзинка свята — виступ креативного гурту Tvorchi (фіналістів відбору Євробачення) та інструментального квартету Еsperanto. Емоційно найзворушливішою частиною стала пісня «Мама», яку виконала студентка групи СР-31 Гречин Наталія. Саме під цю пісню десятки випускників підійшли до своїх присутніх матерів і обняли їх… Сльози вдячності, гордості і щастя виблискували діамантами під промінням теплого літнього сонця. Урочисті мантії, святкові зачіски, пишні букети, спалахи фотоапаратів, довгоочікувані дипломи та широкі усмішки стали основними атрибутами прощання з студентським життям та стінами рідного факультету. Мав приємну нагоду вручати з деканом ЮФ дипломи та пам’ятні подарунки випускникам спеціальностей «Психологія» та «Соціальна робота». Впевнений, що уже за кілька років ми будемо пишатися відомими у регіоні практиками з легендарного випуску магістрів 2020 року. У добру путь!!!