Круглий стіл у Трибухівцях
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/05/t1.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/05/t1.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/05/t2.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/05/t3.jpg)
14 травня 2019 року, на запрошення Трибухівської ОТГ, викладачі кафедри психології та соціальної роботи ТНЕУ прийняли участь в інтерактивному круглому столі «Щаслива родина — міцна Україна», котрий приурочений до Міжнародного дня сім»ї та року сім»ї в Україні. Доповіді к.психол.н. Гірняка А.Н. та к.психол.н. Надвиничної Т.Л. викликали значний інтерес та жваве обговорення у присутніх. Зустріч виявилась дуже продуктивною й дала змогу окреслити перспективи подальшої спільної співпраці в контексті поєднання науково-прикладних і практико-зорієнтованих шляхів вирішення актуальних проблем сьогодення.