Форум нових можливостей
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/10/f1.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/10/f1.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/10/f2.jpg)
Приємно констатувати, що за результатами Форуму нових можливостей, що відбувся 09.10.2019 р. у м.Тернополі (Podolyany hall) не тільки налагоджено важливі контакти з працедавцями, представниками ОТГ та випусниками шкіл, а й шість кращих студентів кафедри психології та соціальної роботи ТНЕУ отримали від Департаменту соціального захисту населення Тернопільської ОДА рекомендаційні листи на проходження стажування та працевлаштування.