Факультет святкує День знань!


Вже стало доброю традицією юридичного факультету ТНЕУ розпочинати навчальний рік із відзначення 1 вересня Дня знань – особливого та надзвичайно важливого свята у житті кожного студента-першокурсника.
Приємно відзначити, що до числа нашої дружньої факультетської родини приєдналося 288 першокурсників, — юних, креативних, цілеспрямованих готових розпочинати свій зоряний шлях саме тут, — у стінах юридичного факультету ТНЕУ.
Святковий день розпочався із урочистого дійства на Майдані знань ТНЕУ, де зібралась велика університетська спільнота, аби разом розпочати новий навчальний рік. Майоріли різнобарвні прапори факультетів та інститутів, променіли щирі посмішки, лунав дружній сміх – було зрозуміло, що у ТНЕУ вирує життя, адже після теплих літніх канікул до закладу вищої освіти повернулася найкраща молодь України!
Після урочистого дійства святкування Дня знань продовжилося на юридичному факультеті ТНЕУ, де студенти та батьки мали змогу зустрітися із професорсько-викладацьким колективом та адміністрацією факультету.
Зустріч розпочалася із вітального слова декана ЮФ, заступників декана та студентського декана факультету. Першокурсники мали можливість познайомитися один з одним, зі своїми кураторами та викладачами та зі студентами-старшокурсниками, які проводили екскурсії для усіх бажаючих.
Дорогі першокурсники, ми надзвичайно раді вітати Вас у нашій факультетській родині.
Попереду у Вас нелегкий, але надзвичайно цікавий, сповнений яскравими подіями і безумовно незабутній шлях під назвою «студентське життя».
Бажаємо Вам сили, наснаги, терпіння та наполегливості на усі ці роки, адже Ви – нова генерація, Ви покликані змінити світ у ваших руках майбутнє України!
Успіхів Вам! Разом до нових звершень!