Доктор філософських наук Юрій Кармазін відвідав наш факультет
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/04/DSC00886.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/04/DSC00886.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/04/DSC00895.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/04/DSC00957.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/04/DSC00960.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/04/DSC00980.jpg)
Відомий політик, юрист і правознавець, неодноразовий депутат Верховної Ради України Юрій Кармазін відвідав наш факультет та провів бесіду з викладачами і студентами другого курсу на тему націєтворення й правового становлення нашої держави. Достойник поділився спогадами про свою участь у створенні Конституції України, презентував професорам та студентам ТНЕУ збірник своїх виступів у конституційному суді.