ЧОРТКІВСЬКА ОФЕНЗИВА В СУЧАСНІЙ ВИЩІЙ ОСВІТІ (Про нас пишуть ЗМІ)

Вітаємо ексвипускниць ЧГПК ім. О.Барвінського із блискучим захистом випускних освітньо-кваліфікаційних (бакалаврських) робіт зі спеціальностей «Психологія» та «Соціальна робота» на базі кафедри психології та соціальної роботи Тернопільського національного економічного університету. Державною екзаменаційною комісією оцінено на «відмінно» роботи Дембіцької Вікторії, Глебенкової Наталії, Коник Іванни, Глови Ірини та Марютіної Тетяни.

Вперше в історії кафедри психології та соціальної роботи ТНЕУ захист випускової освітньо-кваліфікаційної роботи оцінений у 99 балів із 100 можливих. Такою високою оцінкою відзначена Дембіцька Вікторія Валеріївна, яка цього річ під керівництвом доктора психологічних наук, професора С.І. Шандрука зайняла І місце та стала абсолютною переможницею ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Психологія» (Теоретична та прикладна психологія) на базі ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Григорія Сковороди».

Поряд з дипломом бакалавра дівчата мали нагоду отримати сертифікати Школи професійного розвитку для майбутніх психологів та соціальних працівників «Акме», що функціонує на юридичному факультеті ТНЕУ. Успішно пройшовши курс тренінгів, майстер-класів та авторських психотерапевтичних занять обсягом 150 академічних годин вони стали сертифікованими фахівцями з унікальним багажем умінь та навичок практичної роботи.

Уже сьогодні дівчата обмірковують тему своєї магістерської роботи адже більшість з них планує продовжувати її розробку у статусі аспіранта кафедри психології та соціальної роботи ТНЕУ на державній формі навчання. Тож дівчата уже сьогодні сповна реалізовують гасло юридичного факультету: «Тут здійснюються мрії…»!